• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

декември, 2018

14дек(дек 14)11:30 am15(дек 15)6:00 pmБожиќен конгрес 2018 - Загреб11:30 am - 6:00 pm (15) ЗагребТип на настан:Странски

Event Details

Божиќен конгрес во Загреб, Хотел Шератон 14 и 15 декември 2018

Време

14 (петок) 11:30 am - 15 (сабота) 6:00 pm

Локација

Загреб

Кнез Борна 2

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X