• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

ноември, 2018

16ное1:00 pmВЕБИНАР - “Дентална хипоминерализација – решенија за секојдневната клиничка пракса”1:00 pm Тип на настан:Странски

Event Details

Ass. Prof. Dr. Natalia Gateva

Fri 16 Nov, 02:00 pm Eastern Europe Time (Bulgaria time zone)

LIVE EVENT on Friday November 16 2:00 pm – Bulgaria time zone
1:00 pm – Macedonia time zone

Време

(петок) 1:00 pm

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X