• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

ноември, 2019

27ное10:00 am11:30 amВЕБИНАР - Oral Health & NCDs: How to collaborate and find common ground for better health outcomes10:00 am - 11:30 am Тип на настан:Странски

Време

(среда) 10:00 am - 11:30 am

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X