• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

септември, 2021

25сепЦел денДДДММ Етернитас(Цел ден: сабота) СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

ДДДММ Етернитас, 25.09.2021, Скопје

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Скопје

Organizer

ДДДММ Етернитас

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X