• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 7.30-15.30 ; Прием на странки од 10-15

декември, 2021

04декЦел денДДДММ Протетика(Цел ден: сабота) СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

ДДДММ Протетика, 04.12.2021, Скопје

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Скопје

Organizer

ДДДММ-Здружение по протетика,

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246823

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X