• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

септември, 2019

07сепЦел денДДДММ-симпозиум со меѓународно учествосимпозиум со меѓународно учество(Цел ден: сабота) КумановоТип на настан:Домашни

Event Details

07.09.2019

Куманово

симпозиум со меѓународно учество

Секојдневна дентална практика

проф . Билјана Капушевска, доц.Ѓорѓе Божовиќ, проф.Вера Стојановска, проф. Слободан Додиќ

ДДДММ

12/8

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Куманово

Organizer

ДДДММ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X