• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

март, 2019

23марЦел денДДДММ - Стоматолошко здружение на МакедонијаСимпозиум - „Современи трендови во дентална медицина“(Цел ден: сабота) СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

„Современи трендови во дентална медицина“

Проф.д-р Ивона Ковачевска,

Доц.д-р Давор Сајферт,

Доц.д-р Наташа Лунгурова,

Доц. д-р Тодор Узунов,

Д-р. Ристе Панајоту

ДДДММ   Стоматолошко здружение на Македонија

12/8

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Скопје

Organizer

ДДДММ - Стоматолошко здружение на Македонија

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X