• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

март, 2020

07марЦел денДДДММ-Стоматолошко здружение на Македонија, симпозиум со меѓународно учество(Цел ден: сабота) ПрилепТип на настан:Домашни

Event Details

ДДДММ-Стоматолошко здружение на Македонија, симпозиум со меѓународно учество
што се одржува на 07.03.2020 во Прилеп, се бодира со 12 за активни и 8 бодови за пасивни
учесници.

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Прилеп

Organizer

ДДДММ - Стоматолошко здружение на Македонија

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X