• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

март, 2021

27марЦел денДДДММСтоматолошки протоколи при работа co лица co посебни потреби(Цел ден: сабота) КумановоТип на настан:Домашни

Event Details

ДДДММ, 27.03.2021, Куманово, СУБВЕНЦИОНИРАН, „Стоматолошки протоколи при работа co лица co посебни потреби“

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Куманово

Organizer

ДДДММ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X