• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

мај, 2021

09мајЦел денЕУРМИнфекција и третирање на инфекција во секојдневната стоматолошка практика(Цел ден: недела) СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

ЕУРМ, 09.05.2021, Европски Универзитет Скопје, СУБВЕНЦИОНИРАН,

„Инфекција и третирање на инфекција во секојдневната стоматолошка практика“

Време

Цел ден (недела)

Локација

Скопје

Organizer

ЕУРМ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X