• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

ноември, 2019

30ноеЦел денЗдружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот (МСД)Симпозиум(Цел ден: сабота) СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

Скопје (Континентал)

Симпозиум

Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот (МСД)

12/8

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Скопје

Organizer

МСД – Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X