• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

декември, 2018

15дек10:00 amЗдружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот - МСД10:00 am Стоматолошки факултет СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот – МСД (08-1241/1)  за акредитација на симпозиум со меѓународно учество што се одржува во Скопје, настанот се акредитира со 12 бодови за активни и 8 бодови за пасивни учесници.

Време

(сабота) 10:00 am

Локација

Стоматолошки факултет Скопје

Мајка Тереза 43

Organizer

МСД – Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X