• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

април, 2020

04апрЦел денЗдружение на специјалисти по ортодонција , симпозиум со меѓународно учество(Цел ден: сабота) БеровоТип на настан:Домашни

Event Details

Здружение на специјалисти по ортодонција , симпозиум со меѓународно учество што се
одржува на 04.04.2020 во Берово, се бодира со 12 за активни 8 бодови за пасивни
учесници.

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Берово

Organizer

МСД-Здружение на специјалисти по ортодонција

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X