• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

мај, 2019

11мајЦел денЗПЗСУСимпозиум(Цел ден: сабота) Кавадарци (Дом на Културата)Тип на настан:Домашни

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Кавадарци (Дом на Културата)

Organizer

ЗПЗСУ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X