• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

април, 2021

22апрЦел ден25К-4 КОНГРЕСК-4 КОНГРЕС(Цел ден) СкопјеТип на настан:Домашни,Странски

Event Details

К-4 КОНГРЕС,

22.04 – 25.04.2021, Скопје

Време

април 22 (четврток) - 25 (недела)

Локација

Скопје

Organizer

Стоматолошка комора на Македонија

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X