• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

април, 2021

10апрЦел денМСД - Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтотУргентни состојби и компликации во стоматолошката клиничка пракса(Цел ден: сабота) СтрумицаТип на настан:Домашни

Event Details

МСД – Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот, 10.04.2021, Струмица, СУБВЕНЦИОНИРАН, „Ургентни состојби и компликации во стоматолошката клиничка пракса“

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Струмица

Organizer

МСД – Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X