• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

октомври, 2021

16октЦел денМСД - Здружение на специјалисти по болести на забите и ендодонтотСимпозиум МСД - Здружение на специјалисти по болести на забите и ендодонтот(Цел ден: сабота) СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

16.10.2021 година

МСД – Здружение на специјалисти по болести на забите и ендодонтот

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Скопје

Organizer

МСД - Здружение на специјалисти по болести на забите и ендодонтот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X