• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

март, 2020

21марЦел денМСД- Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот , курс со апликација на вештини(Цел ден: сабота) СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

МСД- Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот , курс со
апликација на вештини, што се одржува на 21.03.2020 во Скопје, се бодира со 14 за
активни 11 бодови за пасивни учесници.

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Скопје

Organizer

МСД – Здружение на специјалисти по болести на устата и пародонтот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X