• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

мај, 2021

08мајЦел денМСД-Здружение на специјалисти по ортодонцијаКовид - 19 и аспекти на стоматолошка етика и деонтологија(Цел ден: сабота) БеровоТип на настан:Домашни

Event Details

МСД-Здружение на специјалисти по ортодонција, 08.05.2021, Берово, СУБВЕНЦИОНИРАН

„Ковид – 19 и аспекти на стоматолошка етика и деонтологија“

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Берово

Organizer

МСД-Здружение на специјалисти по ортодонција

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X