• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

март, 2019

30марЦел денМСД - Здружение на специјалисти по ортодонцијаСтручен состанок - „Предизвици на тимот кој креира насмевка“(Цел ден: сабота) Хотел Холидеј Ин - СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

„Предизвици на тимот кој креира насмевка“

Д-р.сци. Елена Петровска,

Д-р.сци Радмила Димовска,

Спец.д-р Иван Илиев,

Спец. д-р Билјана Цветкоска Пановска

МСД   Здружение на ортодонти

6/4

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Хотел Холидеј Ин - Скопје

Organizer

МСД-Здружение на специјалисти по ортодонција

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X