• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

септември, 2019

12сеп(сеп 12)10:00 am15(сеп 15)10:00 amМСД – Здружение на специјалисти по ортодонцијаконгрес со меѓународно учество10:00 am - 10:00 am (15) ОхридТип на настан:Домашни,Странски

Event Details

12-15.09.2019

Охрид (хотел Метропол)

конгрес со меѓународно учество

Подеми и падови во ортодонцијата – нашата амплитуда на учење

МСД – Здружение на специјалисти по ортодонција

20/16

Време

12 (четврток) 10:00 am - 15 (недела) 10:00 am

Локација

Охрид

Organizer

МСД-Здружение на специјалисти по ортодонција

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X