• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

октомври, 2019

25окт(окт 25)1:00 am27(окт 27)1:00 amСтоматолошки факултет Скопје - (УКИМ)Конференција1:00 am - 1:00 am (27) СкопјеТип на настан:Домашни

Време

25 (петок) 1:00 am - 27 (недела) 1:00 am

Локација

Скопје

Organizer

Стоматолошки факултет Скопје (УКИМ)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X