• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

јуни, 2019

09јунЦел денСтоматолошко друштво на албанцитеСимпозиум(Цел ден: недела) КумановоТип на настан:Домашни

Време

Цел ден (недела)

Локација

Куманово

Organizer

Стоматолошко друштво на албанците

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X