• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

октомври, 2019

04окт(окт 4)1:00 am06(окт 6)1:00 amСтоматолошко друштво на албанцитеКонгрес1:00 am - 1:00 am (6) СтругаТип на настан:Домашни

Време

4 (петок) 1:00 am - 6 (недела) 1:00 am

Локација

Струга

Organizer

Стоматолошко друштво на албанците

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X