• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

март, 2021

07марЦел денСтоматолошко друштво на Албанците(Цел ден: недела) ТетовоТип на настан:Домашни

Event Details

Стоматолошко друштво на Албанците, 07.03.2021, Тетово, СУБВЕНЦИОНИРАН

Време

Цел ден (недела)

Локација

Тетово

Organizer

Стоматолошко друштво на албанците

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X