• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

ноември, 2021

20ноеЦел денУГД - ШтипИнфекција и третирање на инфекција во секојдневната стоматолошка пракса(Цел ден: сабота) ШтипТип на настан:Домашни

Event Details

УГД – Штип, 20.11.2021, Штип, СУБВЕНЦИОНИРАН,

„Инфекција и третирање на инфекција во секојдневната стоматолошка пракса“

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Штип

Organizer

Факултет за медицински науки – Дентална медицина – Штип (УГД)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X