• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 7.30-15.30 ; Прием на странки од 10-15

јануари, 2022

22јанЦел денУКИМ-Стоматолошки факултет Скопјесимпозиум(Цел ден: сабота) Стоматолошки факултет СкопјеТип на настан:Домашни

Event Details

22.01.2022  – Скопје – Домашен симпозиум

УКИМ-Стоматолошки факултет Скопје

Време

Цел ден (сабота)

Локација

Стоматолошки факултет Скопје

Мајка Тереза 43

Organizer

Стоматолошки факултет Скопје (УКИМ)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Јавете се

+389 2 3246823

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X