• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

октомври, 2021

29окт(окт 29)1:00 am31(окт 31)1:00 amУниверзитет во Тетово1:00 am - 1:00 am (31) ТетовоТип на настан:Домашни

Event Details

Универзитет во Тетово, 29-31.10.2021 (тридневна конференција или конгрес), Тетово

Време

29 (петок) 1:00 am - 31 (недела) 1:00 am

Локација

Тетово

Organizer

Универзитет Тетово (ДУТ)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X