• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

октомври, 2019

10окт(окт 10)1:00 am12(окт 12)1:00 amУниверзитет Тетово (ДУТ)Конференција1:00 am - 1:00 am (12) ТетовоТип на настан:Домашни

Време

10 (четврток) 1:00 am - 12 (сабота) 1:00 am

Локација

Тетово

Organizer

Универзитет Тетово (ДУТ)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X