• skm@skm.mk
  • Пон - Пет 8-16 ; Прием на странки од 10-15

септември, 2018

14сеп1:00 pmКурс1:00 pm хотел Холидеј ИнТип на настан:Домашни

Време

(петок) 1:00 pm

Локација

хотел Холидеј Ин

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавете се

+389 2 3246 852

Порака

skm@skm.mk

Посетете не

ул. Балзакова бр. 32, Скопје

Банка

Комерцијална Банка 300000000477179

X